تصوير لود سايت

  اخبار ساختمان

  اهمیت غرفه سازی نمایشگاهی

  اهمیت غرفه سازی نمایشگاهی

   دوشنبه 13 آذر 1402 / بازدید  86 / نظرات  0 

  همه شرکت ها با غرفه سازی و طراحی غرفه در نمایشگاه به دنبال نشان دادن بزرگی، وسعت و اعتبار خود هستند چراکه زمانی می توانند از بیزینس خود کسب درآمد داشته باشند که اولا مشتریان نام برند و شرکت آن ها را بشناسند و ثانیا مشتاق به خرید از آن ها باشند.

  ...ادامه خبر
  انتخاب بهتر، حفاظت از منابع

  انتخاب بهتر، حفاظت از منابع

   دوشنبه 13 آذر 1402 / بازدید  97 / نظرات  0 

  مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی از 13 آذرماه، عنوان کرد: کیفیت سازه‌های ساختمانی به میزان قابل ملاحظه‌ای به تأسیساتی بستگی دارد که در آن به کار گرفته می‌شود.

  ...ادامه خبر
  بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

  بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی

   دوشنبه 9 مرداد 1402 / بازدید  165 / نظرات  0 

  به گزارش واحد روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی اصفهان، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در اصفهان برگزار می‌گردد.

  ...ادامه خبر

  درباره ما

  شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهي تاكنون روند رو به رشدي را با سرعت قابل توجهي دنبال كرده است.

  عضویت در باشگاه ما

  برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

  تماس با ما

  دفتر مرکزی : اصفهان - خیابان علامه امینی - روبروی خیابان فردوس - شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان *** کارشناس نمایشگاه: خانم عباسی--- تلفن ثابت: 32606601-031 تلفن همراه:09134632311 ....................................................................................محل برگزاری:اصفهان-کمربندی شرق - روبروی منطقه روشن دشت - شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان

  03132603006,03135008

  info@isfahanfair.com