تصوير لود سايت
  ---------------------
  بخش اول ـ ثبت نام در نمایشگاه و پرداخت هزینه اجاره بهاء غرفه
  1. برگزار کننده در پذیرش درخواستها اختیار تام دارد.
  2. شرکت کنندگان باید کل هزینه مشارکت را بر اساس فضای مورد درخواست به هنگام تایید ثبت نام به شماره حساب اعلام شده پرداخت و رسید آنرا به همراه فرم های درخواست مشارکت به برگزار کننده تحویل نمایند.
  3. لطفاً قبل از تایید مشارکت از سوی برگزار کننده نسبت به واریز وجوه اقدام ننمایید. واریز وجه ثبت نام قبل از تایید برگزار کننده هیچگونه حقی را برای واریز کننده ایجاد نمی کند.
  4. کیفیت حضور، سابقه حضور ، نوع زمینه فعالیت (تولیدی، بازرگانی) ، برند و محصولات ارائه شده در غرفه ، تکمیل دقیق فرم ها ، واریز وجه و... در تخصیص مکان مناسبتر لحاظ خواهد شد.
  5. مطالب مندرج در فرم های ثبت نام از سوی متقاضی ، ملاک اقدامات بعدی قرار می گیرد لذا درخواست اعمال هرگونه تغییری در مندرجات فرم ثبت نام یا سایر فرمها، تنها بصورت مکتوب توسط شرکت کننده امکانپذیر خواهد بود.

  بخش دوم ـ ضوابط مربوط به عرضه و نمایش کالاهای نمایشگاهی
  6. شرکت کنندگان تنها مجاز به عرضه آن دسته از کالاهایی می باشند که در چارچوب موضوع نمایشگاه قرار دارد. در صورت تولید چند نوع محصول توسط یک واحد تولیدی و یا ورود چند نوع کالا توسط یک واحد بازرگانی، صرفاً نمایش کالاهای مرتبط با موضوع نمایشگاه مجاز بوده و ارائه سایر اقلام ممنوع می باشد.
  7. کالاها و محصولات مورد عرضه در نمایشگاه باید از کیفیت بالا و مناسب ارائه در یک نمایشگاه بین المللی برخوردار بوده به گونه ای که در صورت حضور شرکتهای خارجی قابلیت مقایسه با نمونه های مشابه خارجی را داشته باشند.
  8. فروش مستقیم کالاها در محل غرفه و در ایام برپایی نمایشگاه ممنوع می باشد. غرفه داران محترم تنها مجاز به بازاریابی کالا یا خدمات خود در محل نمایشگاه و تحویل آنها در محل فروشگاه یا شرکت خود می باشند.
  9. کالاهای عرضه شده در نمایشگاه با شعائر اسلامی مغایرت نداشته باشند.
  10. نمایش اقلام تبلیغاتی مانند پوستر، بروشور، کاتالوگ، عکس، فیلم و . . . مربوط به کالاهای خارجی که در آنها از تصاویر مغایر با شعائر اسلامی استفاده شده است در محل غرفه ممنوع می‌باشد.

  بخش سوم ـ ضوابط و نحوه محاسبه هزینه ارزی یا ریالی غرفه های نمایشگاهی
  11. کلیه هزینه های مربوط به رزرو و واگذاری غرفه به شرکت های خارجی که به صورت مستقیم در نمایشگاه مشارکت می نمایند، به صورت ارزی محاسبه می شود.
  12. تبلیغ کالا و خدمات با برند یا نام خارجی در غرفه( داخل و خارج از سالن) به صورت درج نام شرکت خارجی، پرچم کشور تولیدکننده، آرم یا لوگوی شرکت خارجی در سر درب یا داخل غرفه و با استفاده از هر ابزار تبلیغاتی مشمول پرداخت هزینه به صورت ارزی پس از تائید نهایی بخش روابط بین الملل و خارجی شرکت نمایشگاههای اصفهان می باشد.
  13. نمایش کالای تولید داخل که با برند خارجی تبلیغ گردد، مشمول پرداخت هزینه به صورت ارزی و ریالی طبق نظر و تائید نهایی بخش روابط بین الملل و خارجی شرکت نمایشگاههای اصفهان می باشد.
  14. شرکت های تولیدی بازرگانی ایرانی که به منظور تولید و نمایش کالای تولید داخل و نیز کالای خارجی در نمایشگاه مشارکت دارند می بایستی کالا یا خدمات مربوط به بخش خارجی را در فضایی کاملا متمایز و در متراژ تفکیک شده(با ابعاد استاندارد) از بخش داخلی و با رعایت حداقل متراژ(12 متر) عرضه نمایند. در غیر اینصورت کل فضای غرفه به صورت ارزی محاسبه خواهد شد.
  15. تبلیغ نمایندگی انحصاری و رسمی شرکت های خارجی به هرصورت مشمول پرداخت هزینه ها به صورت ارزی می‌باشد. ضمناً شرکت هایی که نمایندگی انحصاری یک یا چند شرکت خارجی را عهده دار می باشند باید گواهی نمایندگی خودراکه به تأیید شرکت خارجی اصلی رسیده‌است به هنگام ثبت‌نام به برگزارکننده ارائه دهند، در غیر اینصورت و در صورت ارائه همان کالا توسط شرکت های دیگر اعتراضی از سوی شرکت نماینده پذیرفته نخواهد بود.
  16. تعرفه های ارزی به صورت یورو محاسبه و دریافت می شود. هزینه های مشارکت ارزی در نمایشگاه 200 یورو به ازای هر مترمربع غرفه استاندارد با تجهیزات در داخل سالن، 150 یورو به ازای هر متر مربع غرفه بدون تجهیزات در داخل سالن و 100 یورو به ازای هر متر مربع غرفه در فضای باز محاسبه می گردد.

  بخش چهارم ـ ضوابط انصراف از مشارکت و یا کاهش فضای رزرو شده
  17. کاهش متراژ یا انصراف از مشارکت تا حداکثر 60 روز قبل از افتتاح نمایشگاه پس بررسی ستاد اعلام می گردد (درخواست میبایستی کتبی و با اخذ رسید از ستاد برگزاری باشد.)
  18. کاهش متراژ یا انصراف از مشارکت در فاصله کمتر از 45 روز پذیرفته نشده و هیچ وجهی عودت نخواهد گردید لیکن ستاد برگزاری در صورت صلاحدید نسبت به واگذاری محل غرفه به سایر
  19- در فاصله زمانی کمتر از 45روز تا زمان افتتاح، به هیچوجه درخواست انصراف پذیرفته نخواهد بود و در صورت عدم استفاده از غرفه تخصیص یافته در نمایشگاه هیچگونه وجهی مسترد نشده و برگزار کننده مجاز میباشد غرفه مربوطه را در صورت عدم استفاده متقاضی اولیه به سایرین واگذار نماید. لذا از شرکت کنندگان محترم تقاضا دارد قبل از ثبت نام تمامی جوانب و شرایط کاری خود را به درستی سنجیده و پس از حصول اطمینان از امکانات و مقدورات خود نسبت به مشارکت در نمایشگاه اقدام نمایند تا از بروز مسائلی که بر روند اجرایی نمایشگاه بویژه در روزهای نزدیک به افتتاح آن، تاثیر منفی باقی می گذارد جلوگیری شود.
   
   
     درباره ما

  شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان اصفهان فعاليت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نمود و به لطف الهي تاكنون روند رو به رشدي را با سرعت قابل توجهي دنبال كرده است.

  عضویت در باشگاه ما

  برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

  تماس با ما

  دفتر مرکزی : اصفهان - خیابان علامه امینی - روبروی خیابان فردوس - شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان *** کارشناس نمایشگاه: خانم عباسی--- تلفن ثابت: 32606601-031 تلفن همراه:09134632311 ....................................................................................محل برگزاری:اصفهان-کمربندی شرق - روبروی منطقه روشن دشت - شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان

  03132603006,03135008

  info@isfahanfair.com